Quick 120 jaarQuick 1 juichen 1Quick 1 juichen 4Foto juichen Cricket 1TrainenQuick 1 juichen 2Foto juichen 4Cricketf-jeugdQuick 1 juichen 3Foto selectie 2013/2014

H.V. & C.V. Quick, De Savornin Lohmanlaan 215 Den Haag, Telefoon: 070-3680323

Twitter icon
Facebook icon
Instagram icon
LinkedIn icon
RSS icon
YouTube icon

Nabeschouwing: 'Vorst opnieuw de grote spelbreker!'

Gepubliceerd op 19 februari 2018 door Danielle Schaaf...

De winter is nog steeds niet helemaal het land uit. Hoewel de temperaturen overdag ver boven nul reiken, dalen ze ’s nachts weer even hard onder nul. Zo ook de nacht van vrijdag op zaterdag. De grasvelden waren ’s-ochtends nog gedeeltelijk bevroren, waardoor de jeugdwedstrijden op gras van 8.45 uur en 9.45 uur werden afgelast. Daarna was er een heerlijke “voorjaarszon” en was het heerlijk vertoeven langs en op de velden. De voorjaarscompetitie is nu 2 wedstrijden oud en vanaf de voorbeschouwing van aankomende donderdag geven we weer extra informatie over de stand van zaken in de verschillende klassen van onze jeugdteams. Laten we beginnen met de nabeschouwing van afgelopen zaterdag.

17 Thuiswedstrijden: 9x winst, 4x gelijk en 4x verlies
Opnieuw bleef deze zaterdag de score aan de positieve kant op Quick voor onze jeugdteams. Van de 17 wedstrijden die wel doorgang vonden werden er negen in winst omgezet, eindigden er vier in een gelijkspel en werden er maar vier wedstrijden verloren. Hopelijk is dat een positief teken aan de wand voor de rest van de voorjaarscompetitie.

In de najaarscompetitie waren Quick JO11-1 en FC ’s-Gravenzande JO11-1 nog aan elkaar gewaagd. Deze zaterdag op veld 1 om 9.00 uur kwam de JO11-1 er helaas niet aan te pas en moest met 1-6 het onderspit delven.

Ook na afgelopen zaterdag blijft Oosterheem de gezelligste vereniging van Zoetermeer. De jongens van de JO10-1 hadden echter wel op een beter resultaat gerekend. Quick JO10-1 won nipt met 2-1.

De JO15-6 hadden op een beter resultaat gerekend in hun eerste thuiswedstrijd op veld 2 om 10.30 uur van de voojaars-competitie. Nu is Erasmus JO15-2 ook niet de minste tegenstander. Zij waren ook effectiever in het benutten van de kansen en keerden met een 2-6 overwinning huiswaarts. De eerste  “Quick-HBS” in opmars naar zaterdag 10 maart a.s. eindigde in een gelijkspel. Het leek er lange tijd op dat Quick JO15-3 op veld 2 om 10.30 uur met een 2-1 overwinning het veld zou verlaten. Echter vlak voor tijd scoorde HBS JO15-6 de gelijkmaker: 2-2 dus. Om 11.15 uur op veld 3 deed Quick JO13-6 wel wat van hun werd verwacht tegen HBS JO13-5. Het werd een 3-1 overwinning. Gefeliciteerd, boys!

De meisjes van de MO11-1 hadden er deze zaterdag duidelijk zin in. Floreant MO11-1 uit Boskoop moest om 12.30 uur op veld 4A even wennen aan de dadendrang van de Quick-girls. Op het einde stond er 9-0 op het scorebord. Gelijktijdig op veld 4B ernaast hielden Quick JO10-5 en Nootdorp JO10-4 elkaar keurig in evenwicht: 2-2.

Quick JO17-6 en dvv Delft JO17-2 maakten er een leuke wedstrijd van om 13.00 uur op veld 3. De wedstrijd ging lang gelijk op, maar uiteindelijk boekte de JO17-6 een verdienstelijke 3-1 overwinning.

Beide teams hadden vorige week met 3-1 hun eerste wedstrijd in de voorjaarsreeks verloren, dus waren beide ook uit op eerherstel. Quick JO17-3 – DUNO JO17-1 om 13.45 uur op veld 4 was dus meteen een belangrijke wedstrijd. Quick JO17-3 had zijn zaakjes duidelijk beter voor elkaar. Na een 2-0 ruststand, liep het in de tweede helft verder uit naar 5-0.

Er stond een hoop druk op de wedstrijd van de JO19-1 om 14.30 uur op veld 1 tegen sc Feyenoord JO19-1. Het ging tenslotte om de aansluiting te behouden (Quick) of te krijgen (sc Feyenoord) bij koploper Kampong. De wedstrijd was dan ook niet mooi, maar wel heel spannend. Vlak voor rust kwam sc Feyenoord op 0-1. In de tweede helft kreeg het een paar keer de kans om de trekker definitief over te halen. De doelman van Quick hield in die fase zijn team overeind. In de 88ste minuut dan toch de bevrijdende gelijkmaker en diep in blessuretijd was het bijna nog 2-1 geworden. Dat werd het dus niet en Quick nu al 10 wedstrijden op rij ongeslagen.

Op veld 2 ernaast op hetzelfde tijdstip werd er lustig op los gescoord. Quick JO15-5 en VCS JO15-2 maakten er een enerverend potje voetbal van. Helaas voor Quick JO15-5, maar VCS JO15-2 ging er met de winst (4-5) vandoor.
Om 15.45 uur op veld 4 werd de laatste jeugdwedstrijd van deze zaterdag gespeeld. Een gehavend JO17-4, met veel invallers, moest het opnemen tegen Concordia JO17-5 en wonnen ook nog met 2-1.

Het leek wel voorjaar op Quick afgelopen zaterdag. Blauwe lucht, zon en weinig wind. En ook nog veel, heel veel leuk voetbal.

De benoemenswaardigheden van dit weekend:

  • De JO13-1 reisde af naar de “de Kuip” in Rotterdam  voor de wedstrijd tegen het grote Feyenoord. De Rotterdammers wonnen weliswaar met 5-0, maar er werd door Quick goed tegenstand geboden.
  • De ruim 2,5 uur durende terugreis van de JO15-1 vanuit Kerkrade terug naar Den Haag zal er een geweest zijn om  niet snel te vergeten. Dat kwam allemaal door een prachtige 0-2 overwinning op Roda JC JO15-1. Dit geeft zeker een “boost” voor de komende wedstrijden.
  • Quick 1 stuntte zondag in Veldhoven tegen koploper UNA. UNA kwam nog wel op voorsprong, maar Quick zegevierde uiteindelijk dik verdiend met 1-3 en doet volop mee in de top van de 3de Divisie zondagamateurs.

De komende twee weken in verband met de voorjaarsvakantie een beperkt programma, maar komende donderdag gewoon weer een voorbeschouwing.

Fijne week!

Delen op social media

Twitter icon
Facebook icon
LinkedIn icon