Quick 120 jaarQuick 1 juichen 1Quick 1 juichen 4Foto juichen Cricket 1TrainenQuick 1 juichen 2Foto juichen 4Cricketf-jeugdQuick 1 juichen 3Foto selectie 2013/2014

H.V. & C.V. Quick, De Savornin Lohmanlaan 215 Den Haag, Telefoon: 070-3680323

Twitter icon
Facebook icon
Instagram icon
LinkedIn icon
RSS icon
YouTube icon

Jeugdtrainers 2017-2018

Hieronder een overzicht met trainers voor alle jeugdteams voor het seizoen 2017 - 2018.

Update: 11 november 2017

Technische staf Jeugdteams

Afdeling Verantwoordelijke Emailadres
HJO Arjan de Wit adewitquick@gmail.com
TC OB selectie Pieter Fischer ptfischer@ziggo.nl
TC Keeper Marco Scheenstra marcoscheenstra@freeler.nl
TC Keeper Ton Pille  
Techniektrainer Laurens Wittemaekers num-mer11@hotmail.com
Video analist Casper de Rooij cderooij@ziggo.nl

JO19

Team Trainer Emailadres
JO19 1 John Hage johnhage@hotmail.com
JO19 2 Stephan van der Kruk  
JO19 3 Julian Tan  
JO19 4 Fred van de Poll Fvdpoll@ziggo.nl
JO19 5 Fred van de Poll Fvdpoll@ziggo.nl
Keeper selectie Ton Pille  
Keeper breedteteams Han Massar hanne66@live.nl

JO17

Team Trainer Emailadres
JO17 1 Quincy Angelista  
JO17 2 Bayram Sahin  
JO17 3 Frank Geux frenkxueg@hotmail.com
JO17 4 Robin Bakker robinbakker9@hotmail.com
JO17 5 Alex Gerbrandy gerbrandyfamily@gmail.com
JO17 5 Fred van de Poll Fvdpoll@ziggo.nl
JO17 6 Ton Beije tonbeije01@gmail.com
JO17 6 Fred van de Poll Fvdpoll@ziggo.nl
Keeper selectie Ton Pille  
Keeper breedteteams Han Massar hanne66@live.nl

JO15

Team Trainer Emailadres
JO15 1 Quinten Teunissen quinten1991@gmail.com
JO15 1 Pepijn van Zwieten de Blom pepijnvzdb@hotmail.com
JO15 2 Bas Paardekooper bas.paardekooper@hotmail.com
JO15 3 Casper de Rooij cderooij@ziggo.nl
JO15 3 Sebastiaan Zwier sebastiaan_zwier@hotmail.nl
JO15 4 Robert Garskamp robert@identitynext.nl
JO15 4 Jeroen Spaans spaans673@planet.nl
JO15 5 Sandro Mehic  
JO15 6 Vikash Banwari vikashbanwarie@gmail.com
JO15 7 Fred van de Poll Fvdpoll@ziggo.nl
JO15 7 Pepijn van Zwieten de Blom pepijnvzdb@hotmail.com
JO15 7 Philip Kouwenhoven philipkouw@me.com
Keeper selectie Patrick Zunderdorp pat.zunderdorp@hotmail.com
Keeper breedteteams Han Massar hanne66@live.nl

JO13

Team Trainer Emailadres
JO13 1 Bas Spaans bassah14@gmail.com
JO13 1 Jeroen Spaans spaans673@planet.nl
JO13 2 Willem Koning w.koning1984@gmail.com
JO13 3 Gio Spaan giovanni-@live.nl
JO13 3 Darren Verheij darren_verheij@hotmail.com
JO13 4 Daan Snoeks  
JO13 4 Felix Wisse  
JO13 5 Richard Meijer richard@meijerenzoon.nl
JO13 5 Richard v/d Kruijk  
JO13 6 Govert Lonzieme govert_lonzieme@hotmail.com
JO13 6 Bas Paardekooper bas.paardekooper@hotmail.com
JO13 7 Casper de Rooij cderooij@ziggo.nl
JO13 7 Govert Lonzieme govert_lonzieme@hotmail.com
Keeper selectie Mitchell Kessels  
Keeper breedteteams Mitchell Kessels  

JO11

Team Trainer Emailadres
JO11 1 Laurens Wittmaekers laurenssport@outlook.com
JO11 2 Philip Kouwenhoven philipkouw@me.com
JO11 2 Lars Verheij larsverheij@ziggo.nl
JO11 3 Sander Erkelens sandererkelens@gmail.com
JO11 3 Jelle Schaafsma jelleschaafsma06@gmail.com
JO11 4 Tim Albers timalbers70@gmail.com
JO11 4 Daan de Jong ziedaan@live.nl
JO11 5 Denny Bol  
Keeper selectie    
Keeper breedteteams Sam Massar  

JO10

Team Trainer Emailadres
JO10 1 Bas Pieters bp.pieters@gmail.com
JO10 1 Thijn Keunen ithijn@gmail.com
JO10 2 Taco Steens tacosteens@hotmail.com
JO10 3 Thomas van Haaften thomasquick02@hotmail.com
JO10 4 Kasimir Rispens kasimir.rispens@gmail.com
JO10 4 Feyo Martineau feyomartineau@gmail.com
JO10 5 Jip Barneveld  
Keeper selectie    
Keeper breedteteams Sam Massar  

JO9

Team Trainer Emailadres
JO9 1 Govert Lonzieme govert_lonzieme@hotmail.com
JO9 2 Ties Comijs tiescomijs@gmail.com
JO9 3 Jeroen Witmus jeroen.witmus@welzorg.nl
JO9 3 Daan Ris  
JO9 4 Tijn Spits trjspits@gmail.com
JO9 4 Len Snoeck lensnoeck@gmail.com
JO9 5 Nowen Murk Jansen nowenmurkjansen@gmail.com
JO9 6    
Keeper selectie    
Keeper breedteteams Sam Massar  

JO8

Team Trainer Emailadres
JO8 1 Bas Oomens  
JO8 2 Delano Asante delanoasante@ziggo.nl
JO8 2 Niels Jens niels.jens@hotmail.nl
JO8 3 Timon Boll  
JO8 3 Bas Verleije  
JO8 3 Bas Hoogstad  
JO8 4 AJ Karto Redjo  
JO8 5 Kjell van Heusden  
JO8 5 Joris Oosterom  
JO8 6 VACATURE  
JO8 7 Sander Bol  
Keeper selectie    
Keeper breedteteams Sam Massar  

Bmins&Bminis

Team Trainer Emailadres
Bmins&Bminis John Hage johnhage@hotmail.com
Bmins&Bminis Govert Lonzieme govert_lonzieme@hotmail.com

MO15

Team Trainer Emailadres
MO15 1 Jurgen Spaan quick-a1@live.nl

MO13

Team Trainer Emailadres
MO13 1 Rubi Munier rubimunier@live.nl

MO11

Team Trainer Emailadres
MO11 1 Jeroen Witmus jeroen.witmus@welzorg.nl

MO10

Team Trainer Emailadres
MO10 1 Jan Wick Kranenburg  
MO10 1 Manu Kranenburg  
MO10 1 Kaj van Noort  

MO9

Team Trainer Emailadres
MO9 1 Sandra Klupper  
MO9 1 Mila Klupper  

MO8

Team Trainer Emailadres
MO8 1 David Verbaas davidverbaas@gmail.com
MO8 1 Tysha Dhoen  

 

Delen op social media

Twitter icon
Facebook icon
LinkedIn icon