Quick 120 jaarQuick 1 juichen 1Quick 1 juichen 4Foto juichen Cricket 1TrainenQuick 1 juichen 2Foto juichen 4Cricketf-jeugdQuick 1 juichen 3Foto selectie 2013/2014

H.V. & C.V. Quick, De Savornin Lohmanlaan 215 Den Haag, Telefoon: 070-3680323

Twitter icon
Facebook icon
Instagram icon
LinkedIn icon
RSS icon
YouTube icon

Jeugdtrainers 2016-2017




Team Trainer-coaches E-mail
HJO bovenbouw Arjan de Wit adewitquick@gmail.com
HJO keepers Marco Scheenstra marcoscheenstra@freeler.nl
HJO onderbouw Pieter Fischer ptfischer@ziggo.nl
Video-analist Casper de Rooij c.de.rooij@hotmail.nl
O19-1 / A1 John Hage johnhage@hotmail.com
O19-2 / A2 Mustapha el Milesse mussie77@hotmail.com
O19-3 / A3 Hakki Dogan  hakkidogan7@hotmail.com
O19-4 / A4 Willem Akkermans quickjeugd@hetnet.nl
O19-5 / A5 Willem Akkermans quickjeugd@hetnet.nl
Keepers selectie Marco Scheenstra marcoscheenstra@freeler.nl
Keepers breedte Han Massar hanne66@live.nl
O17-1 / B1 Quincy Angelista q.angelista@sgzuidwest.nl
O17-1 / B1 (ass.) Casper de Rooij c.de.rooij@hotmail.nl
O17-2 / B2 Quinten Teunissen quinten1991@gmail.com
O17-3 / B3 Jurgen Spaan quick-a1@live.nl
O17-3 / B3 Steven van Rijn steven_van_rijn@hotmail.com
O17-4 / B4 Michiel Hasslbacher michielhasslacher@gmail.com
O17-4 / B4 Robin Bakker robinbakker9@hotmail.com
O17-5 / B5 Hans Ritman hansritman@hotmail.com 
O17-6 / B6 Willem Akkermans quickjeugd@hetnet.nl
O17-7 / B7 Ton Beije tonbeije01@gmail.com
Keepers selectie Marco Scheenstra marcoscheenstra@freeler.nl
Keepers breedte Han Massar hanne66@live.nl
O15-1 / C1 Stephan vd Kruk stephankruk@hotmail.com
O15-1 / C1 (ass.) Frank Geux frenkxueg@hotmail.com
O15-2 / C2 Bas Paardekooper bas.paardekooper@hotmail.com
O15-3 / C3 Lèroy Hobbel leroy.hobbel@hotmail.com
O15-4 / C4 Robert Garskamp robert@identitynext.nl
O15-4 / C4 Hans Ritman hansritman@hotmail.com
O15-5 / C5 Alex Gerbrandy gerbrandyfamily@gmail.com
O15-5 / C5 Willem Akkermans quickjeugd@hetnet.nl
O15-6 / C6 Vikash Banwarie vikashbanwarie@gmail.com
Keepers selectie Jari Puister  
Keepers breedte    
O13-1 / D1 Bas Spaans bassah14@gmail.com
O13-2 / D2 Govert Lonzième govert_lonzieme@hotmail.com
O13-3 / D3 Willem Koning w.koning1984@gmail.com
O13-4 / D4 Niels Gankema gankema98@gmail.com
O13-4 / D4 Sebastiaan Zwier sebastiaan_zwier@hotmail.nl
O13-5 / D5 Finn Matis finnyboy10@gmail.com
O13-5 / D5 Kees Noorman keesnoorman@hotmail.com
O13-6 / D6 Niels Jens niels.jens@hotmail.nl
O13-6 / D6 Delano Asante delanoasante@ziggo.nl
O13-7 / D7 Hakki Dogan  hakkidogan7@hotmail.com
MO13-1 / MD1 Ben Wisse info@wisseconsultancy.nl
Keepers selectie Patrick Zunderdorp pat.zunderdorp@hotmail.com
Keepers breedte    
Techniek Laurens Wittmaekers num-mer11@hotmail.com
O11-1 / E1 Laurens Wittmaekers num-mer11@hotmail.com
O11-3 / E2 Jeroen Spaans spaan673@planet.nl
O11-2 / E2 Ties Comijs tiescomijs@gmail.com
O11-3 / E3 Bas Pieters   bp.pieters@gmail.com
O11-3 / E3 Thijn Keunen ithijn@gmail.com
O11-4 / E4 Gio Spaan giovanni-@live.nl
O11-4 / E4 Darren Verheij darren_verheij@hotmail.com
O11-5 / E5 Mascha van Weelden mascha@pex.nl
O11-5 / E5 René  Chaudron rene@bychaudron.nl
O11-6 / E6 Richard Meijer richard@meijerenzoon.nl
O11-7 / E7 Tristan Terlouw tristan.terlouw@live.nl
O11-7 / E7 Dylan van den Berg dylanvandenberg99@hotmail.com
O11-8 / E8 Jelle Schaafsma jelleschaafsma06@gmail.com
O11-8 / E8 Sander Erkelens   sandererkelens@gmail.com
O11-9 / E9 Daan de Jong ziedaan@live.nl 
O11-9 / E9 Tim Albers timalbers70@gmail.com 
O11-10 / E10 AJ Kartoredjo ajajippy@hotmail.com
O11-10 / E10 Floris van Deelen  
MO11-1 / ME1 Rubi Munier rubimunier@live.nl
MO11-1 / ME1 Tia Yang tiayang@planet.nl
MO11-2 / ME2 Romi Lotcheris 110179@ishweb.nl
MO11-2 / ME2 Valentina Bravo 110121@ishweb.nl 
Keepers    
O9-1 / F1 Pepijn van Zwieten de Blom pepijnvzdb@hotmail.com
O9-1 / F1 Remco de Graaf graafremco@ziggo.nl
O9-2 / F2 Taco Steens tacosteens@hotmail.com
O9-3 / F3 Philip Kouwenhoven philipkouw@me.com
O9-3 / F3 Lars Verheij larsverheij@ziggo.nl
O9-4 / F4    
O9-5 / F5 Thomas van Haaften thomasquick02@hotmail.com
O9-5 / F5 Alejandro Dhoen alejandro.dhoen@gmail.com
O9-6 / F6 Kasimir Rispens kasimir.rispens@gmail.com
O9-6 / F6    
O9-7 / F7 Jip de Lange jipdelange@gmail.com
O9-7 / F7 Peterson Ritman hansritman@hotmail.com 
O9-8 / F8 Selwyn Ubels s_ubels@hotmail.com
O9-9 / F9 Len Snoeck
lensnoeck@gmail.com
O9-9 / F9 Lars van Oostveen
lwvanoostveen@hotmail.nl
O9-10 / F10 Nowen Murk Jansen
nowenmurkjansen@gmail.com
O9-12MF / F12M David Verbaas davidverbaas@gmail.com
O9-12MF / F12M Romée den Uijl romeedenuijl@live.nl
O9-13MF / F13M    
O9-11 / F11  Karel Trappenburg kareltrappenburg@hotmail.com
O9-11 / F11  Tobias van Emst tobiasvemst@gmail.com
Keepers    
Coördinator BB's John Hage johnhage@hotmail.com
Benjamins    
Benjamini's Michael van Schie  

 

Delen op social media

Twitter icon
Facebook icon
LinkedIn icon